سندیکا از کارگران می خواهد تا بازرسین را پیدا کنند.

یش ازدوهفته است که تبلیغات و اطلاع رسانی هایی درمورد اینکه استقرارهیئتی از بازرسی کل کشور برای رسیدگی به مشکلات رانندگان وکارگران شرکت واحد دراداره مرکزی درکنار دفتر حقوقی شرکت واحد مستقر شده وهمکاران میتوانند نظرات ومشکلات وشکایات خودشان را به این هیئت اعلام کنند. گویا عوامل مدیریت با روش های همیشگی, این بازرسین کل کشور را هم تحت اختیار خود درآورده اند .

💢متاسفانه درروزهای گذشته وامروز مورخ یکم مرداد ماه تعدادی از همکاران برای ثبت وگزارشات تخلفات مسئولین شرکت واحد به این اطاق به اصطلاح بازرسی مراجعه کرده اند اما با درب بسته مواجه شده اند و از این هیئت بازرسی که ازوزرات کشور برای رسیدگی به تخلفات آمده اند‌ هیچ کس دردفتر حضور ندارد که پاسخگوی مراجعین باشد ودر واقع فقط این اطاق نام هیئت بازرسی از کل کشور را یدک میکشد و کارگران ورانندگان مراجعه کننده همچنان برای پیدا کردن این بازرسین سردرگم هستند.

💢سندیکای کارگران شرکت واحد اعلام میدارد عوامل مدیریت ومسئولین بدانند اینگونه ترفندها ونمایش هابرای کارگران ورانندگان شرکت واحد‌ نخ نما شده و هرگونه اجحاف و پایمال کردن حقوق حقه رانندگان وکارگران با اعتراضات جمعی مواجه خواهد شد .

آگهی‌ها

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.