دزدي هاي علني رژيم اخوندي إز مردم با حمايت عاغا…

🔴 گیر کردن جرثقیل کاتر پیلار به ریش آیت‌الله نوری همدانی
چندی پیش بنابر الزام، اقدام به واردات یک دستگاه ماشین راه‌سازی کاترپیلار کردیم. حدود یکصد میلیون تومان قیمت ماشین و هشتاد میلیون تومان هم گمرکی این وسیله شد.

در جاده در حین انتقال به شهرستان، پلیس راه ماشین را ضبط کرد. با اسناد و برگ سبز گمرکی جهت ترخیص به پلیس مراجعه کردیم، ولی گفتند باید از نمایندگی کاترپیلار اجازه نامه بیاورید.

خلاصه دفتری در ونک پیدا کردیم با نام کاترپیلار و موفق به دیدار مدیرعامل آن شدیم؛ «آقای افشین پیروانی»

از دیدن ایشان سرگیجه گرفتیم که این‌کار چه ربطی با فوتبال دارد؟! آقای پیروانی گفتند؛ که تنها راه حل شما این است که ماشین خود را به یکصد و هشتاد میلیون به ما بفروشید و دوباره آن را از نمایندگی به چهارصد و هشتاد میلیون بخرید!

حسابی کلافه شدیم و به فروشنده ماشین در اروپا اعتراض کردیم که چرا ماشین را با داشتن نمایندگی در ایران به ما فروخته‌اند؟ شرکت کاترپیلار آمریکا (بین الملل) به ما اعلام کرد که نماینده‌ای در ایران ندارد و این شرکت در ایران نماینده خود خوانده است.

حالا ماجرا جالب‌تر است. بعد از شکایت‌های متعدد و مراجعه به دفاتر بزرگان برای احیای حق، متوجه شدیم «آقای پیروانی» تنها یک کارگزار و ویترین است و اصل تشکیلات متعلق به آیت الله نوری همدانی است، که داماد معظم له آن را می‌چرخاند!

آگهی‌ها

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.