آخرین مصاحبه جنجالی دکتر بختیار که منجر به قتل او شد

آخرين مصاحبه جنجالى شادروان دكتر بختيار دوماه قبل از به قتل رسیدن توسط عوامل جمهوری ننگین اسلامی ایران . اشاره دكتر بختيار به نقش نظام سرمايدارى و گلوباليتها كه خواهان دموكراسى در ايران نيستند .به گفته هاى دکتر بختيار توجه كنيد که میگوید كدخدا را ببين ،ده رو بچاپ ! به گفته آنتول فرانس از زبان بختيار توجه كنيد ((آدم خيال مى كند بخاطر سرزمينش مى ميرد اما در واقع آدم براى صنایع سرمايه دارى و پول جيب يه عده مى ميرد .

وقتى بختيار هم متوجه ميشود غربى ها (گلوباليستها)دنبال دموكراسى در ايران نيستند و در واقع دستگاه ترور رژیم آخوندی بدستور اربابان غربی خود دکتربختيار را مى كشند .چون بختيار به چيزى كه ميدانست (اينكه غربى ها دنبال دموكراسى در ايران نيستند دنبال منافع خودشون هستند)اعتراف كرد و بايد حذف ميشد چون انچه را كه ميدانست به زبان اورد و از ديد انها كسى كه حتى براى خاك فرانسه در مقابل المان جنگيده بود، بايد كشته ميشد.

بختيار در سه شنبه 6اگوست 1991 به همراه سروش كتيبه در همكارى كامل با فرانسوى هاى كاسب به طرز فجيعى كشته ميشود و جنازه بختيار در روز پنج شنبه 8اگوست پيدا ميشه با وجود سه تيم امنيتى كه در خانه بختيار بود و با اينكه گيو بختيار (پسر بختیار)كميسر پليس پاريس كه بعدا أو هم توسط غربیها كشته شد، مامور حفاظت از پدر بود كه تروريستها نقشه خود را در زمان مرخصى گيو به اجرا گذاشتند، كى ميدانست كه گيو در مرخصى به سر مى برد؟جالب ماجرا اينكه اگر بختيار توى ساعات روز و بيدارى با عصا به كف زمين نمى كوبيد كه تيم امنيتى واقع در زيرزمين متوجه سلامت ايشان بشوند قاعدتا اگر بيشتر از ١٥دقيقه با عصا علامت نمى داد تيم امنيتى بايد جهت چك كردن سلامت ایشان از او ديدن مى كرد ! اما جنازه بختيار از روز سه شنبه تا پنج شنبه در روى مبل افتاده بود و پليس فرانسه هم چك نكرد تا قاتلين فرصت فرار داشته باشند .

آگهی‌ها

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.