برخی بازیگران منتقد با رضا پهلوی دیدار کرده‌اند

RP_100918.jpgوبسایت مشرق در گزارشی تهدیدآمیز نوشته که برخی سلبریتی‌های منتقد به صورت فردی یا جمعی با شاهزاده رضا پهلوی دیدار داشته‌اند و از دغدغه‌های هنری خود با او صحبت کرده‌ و آخرین آثار خود را تقدیم وی کرده‌اند. این وبسایت این ملاقات‌ها را خط قرمز خوانده که بازجویی‌هایش با «شوخی و خنده» انجام نمی‌شود!

کیهان لندن – در حالی‌که این روزها سلبریتی‌ها و بازیگران شناخته شده از احضار خود توسط نهادهای امنیتی بواسطه انتقاداتی که در فضای مجازی به شرایط موجود مطرح کرده‌اند، خبر می‌دهند، وبسایت «مشرق» در گزارشی، روش‌ها و ساز و کار برخوردهای امنیتی و احضار آنان را با جزئیات کامل دسته‌بندی کرده و تبعات آن را برشمرده است!

وبسایت مشرق با لحنی تهدیدآمیز نوشته که برخی از بازیگرانی که طی هفته‌های اخیر توسط نهادهای امنیتی احضار شده‌اند، در چند سال اخیر با رضا پهلوی فرزند محمدرضا شاه دیدار داشته‌اند.

مشرق نوشته که این سلبریتی‌ها و بازیگران «از دغدغه‌های هنری خود با فرزند شاه مخلوع سخن گفته‌اند و آخرین آثارشان را هم تقدیم وی کرده‌اند.»
این رسانه‌ حکومتی محافظه‌کار، ملاقات با شاهزاده رضا پهلوی را جزو خطوط قرمز دسته‌بندی کرده و درباره نحوه بازجویی این هنرمندان پس از آن نوشته که «طبیعتا پرسش‌ها جدی‌تر می‌شود!»
آنگونه که مشرق در گزارش خود شرح داده، «اخذ تعهد‌نامه» و «فعالیت در پروژه‌های مشترک»، «ضمانت کار» این هنرمندان است.

آگهی‌ها