افشاگري در مورد فرماندهان سپاه پاسداران.

🔴 #اختصاصی_آمدنیوز: «سردار در سایه‌ها»ی سپاه کیست؟ فرماندهان سپاه از چه کسی دستور می‌گیرند؟ (قسمت اول)
🆔@Sedaiemardom
روز ۱۷ بهمن‌ماه، «آمدنیوز» طی گزارشی از انتقال سردار «احمد حق‌طلب» به سازمان اطلاعات سپاه خبر داد و نوشت: «احمد حق‌طلب» به معاونت حسین طائب در سازمان اطلاعات سپاه منصوب شده است.

اما «احمد حق‌طلب» در سازمان اطلاعات سپاه (ساس) از چه کسی دستور می‌گیرد؟ آیا حق‌طلب به تنهایی می‌تواند یک «عامل» برای پیشبرد اهداف سازمان اطلاعات سپاه باشد؟

پاسخ به این سؤال منفی است. اسنادی از «احمد حق‌طلب» موجود است که اثبات می‌کند وی در زمان تصدی‌اش در سپاه حفاظت فرودگاه‌ها، با افرادی که در سطح گسترده‌ای درون بازی‌های خطرناک اقتصادی در کشور بودند و به رده‌های بالای سپاه و بیت رهبری، «حلقه اتصال» را برقرار می‌کردند، از طریق یک «فرمانده ‌عالی‌رتبه در سایه» متصل بوده و این افراد، وی را برای چنین روزهایی برای گماشتن در پست‌های حساس امنیتی در «آب نمک» خوابانده بودند.

«سردار در سایه‌ها»ی سپاه پاسداران کیست؟

سردار سرتیپ پاسدار «محمد کاظمی»، رئیس سازمان مخوف حفاظت اطلاعات سپاه (ساحفاسا) «سردار در سایه‌ها»ی سپاه پاسداران است. این فرد با درایت و برنامه‌ریزی، خود را پشت تصاویر سردار «محمدحسن کاظمی» جانشین «سپاه حفاظت» پنهان کرده است، تا جایی‌که خبرگزاری‌های نزدیک به سپاه هم، «محمدحسن کاظمی» را که عاشق مصاحبه و عکس‌های رنگین است، تعمدا به عنوان «رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه» معرفی کرده‌اند تا پوشش امنی برای فعالیت‌های «محمد کاظمی» ایجاد کرده باشند.

سرتیپ «محمد کاظمی» رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران (ساحفاسا) چهره‌ای بسیار کلیدی در کشور است که تا به حال در هیچ رسانه‌ای از او خبری منتشر نشده است. وی مرد شماره یک سپاه پاسداران است و شخص «محمدعلی جعفری» فرمانده این نهاد نظامی، بدون اطلاع او دست به هیچ اقدامی نمی‌زند.

تمامی پروژه‌های مهم و سری سپاه پاسداران، ماموریت‌های برون مرزی، ترورهای برون مرزی، خریدهای محرمانه، عزل و نصب فرماندهان و جابجایی هر فرد کلیدی در سپاه، با نظر مستقیم این فرد انجام‌ می‌شود.

ارتباطات وی در دفتر بازرسی ویژه رهبری و دفتر پیگیری ویژه نظامی علی خامنه‌ای بسیار گسترده است و مسئولین این دفتر حتی «محمد محمدی گلپایگانی» رئیس دفتر رهبر جمهوری اسلامی یا «وحید حقانیان» که شخصا مسئولیت‌های کلیدی بیت را بر عهده دارند، بدون جلب نظر سرتیپ «محمد کاظمی» هیچ اقدامی را انجام نمی‌دهند.

از جمله طراحی‌های سرتیپ «محمد کاظمی» رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، «طرح اسطوره‌سازی از قاسم سلیمانی» و «انتشار شایعات جایگزینی وی با محمدعلی جعفری» بوده است.

گزارشات متعدد ارسالی به «آمدنیوز» نشان می‌دهد که واحدی ویژه تحت عنوان «نظارت بر امور سرداران و مسئولین سپاه» خصوصا «محمدعلی جعفری» فرمانده این نیرو در سپاه پاسداران ایجاد شده که این واحد مستقیما زیر نظر سرتیپ «محمد کاظمی» رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه فعالیت میكند/

آگهی‌ها

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.