از سرگیری اعتصاب وتجمع کارگران سد شفارود

🔴📣🔴از سرگیری اعتصاب وتجمع کارگران سد شفارود دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق و وعده های توخالی مسئولین طراز اول شهرستان رضوانشهر

روزسه شنبه هفدهم بهمن ماه، کارگران سد شفارود دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق و وعده های توخالی مسئولین طراز اول شهرستان رضوانشهردست از کار کشیده ومقابل کارگاه تجمع کردند.

photo_2018-02-07_17-55-47

به گزارش یک منبع خبری محلی،خلف وعده مسئولان بالاخره نتیجه داد و صبح امروز کارگران سد شفارود باز هم ضمن تعطیلی کار کارگاهی سد در مقابل درب ورودی شرکت تجمع کردند.

کارگران سد شفارود رضوانشهر که چندی قبل به عدم پرداخت ماه ها از حقوق خود تجمع کرده بودند و این تجمعات تا ۱۱ روز پیاپی ادامه پیدا کرد با وعده مسئولان برای پرداخت حقوق معوقه خود، کارگاه این سد را فعال کردند. مسئولان ابتدا حقوق یک ماه و نیم از معوقات کارگران را پرداخت کردند اما باز هم کارگران در روزهای بعد با خلف وعده مسئولان مواجه شدند.
@ettehad

در همین خصوص فرماندار رضوانشهر وعده داده بود تا ۱۵ بهمن سه ماه از حقوق معوق کارگران این سد پرداخت شود اما این بار نیز وعده مسئولان تمام و کمال محقق نشد و روز شنبه ۱۴ بهمن تنها یک ماه از حقوق معوق کارگران پرداخت شد و علی رغم اینکه کارگران روز دوشنبه ۱۶ بهمن نیز منتظر پیامک واریز وجه از سوی بانک بودند باز هم خبری از مابقی وعده فرماندار رضوانشهر نشد.

خلف وعده مسئولان بالاخره نتیجه داد و صبح امروز کارگران سد شفارود باز هم ضمن تعطیلی کار کارگاهی سد در مقابل درب ورودی شرکت تجمع کردند اما تجمع کارگران با دخالت مسئولان شرکت ژیان به داخل محوطه کارگاهی سد کشیده شده است و هم اکنون کارگران ضمن تعطیلی کار در محل کارگاه تحصن کرده‌اند.
#تجمع_اعتراض

 

آگهی‌ها

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.